Strona główna » Urologia

Urolog

W gabinecie Vita Centrum przyjmuje także doświadczony urolog, który świadczy usługi z zakresu diagnostyki oraz leczenia schorzeń układu moczowo-płciowego. Wielu Pacjentów jest przekonanych, że urolog leczy wyłącznie mężczyzn. To prawda – często tak się dzieje ze względu na budowę układu moczowego i płciowego. Nie powinno jednak nikogo dziwić, że z usług urologa korzysta także wiele Pań. Specjalista ten zajmuje się zarówno układem moczowym mężczyzn, jak i kobiet. Nasi urolodzy pomagają Pacjentom z takimi schorzeniami, jak m.in. stany zapalne narządów płciowych i dróg moczowych, zaburzenia pracy pęcherza, nietrzymanie moczu, kamica układu moczowego, krwiomocz, torbiele nerek czy zaburzenia erekcji.

Dlaczego warto udać się do urologa?

Układ moczowy człowieka odgrywa istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu – odprowadza zbędne produkty przemiany materii z organizmu. Dzięki temu usuwane są więc wszystkie toksyny i substancje, których stężenie przekracza normę dla zapotrzebowania organizmu. Układ moczowy jest też bezpośrednio powiązany z układem płciowym. Ze względu jednak na swoją specyficzną budowę układ moczowo-płciowy jest podatny na wiele różnych infekcji. Urolog pomaga zminimalizować dyskomfort w życiu codziennym – zarówno fizyczny, jak i psychiczny, ponieważ wiele schorzeń układu moczowego utrudnia lub uniemożliwia prowadzenie życia seksualnego.

Zachęcamy do skorzystania z konsultacji urologicznej w Vita Centrum. Oferujemy kompleksowe wsparcie i pomoc w rozwiązaniu problemów o podłożu moczowo-płciowym.

lek. Ignacy Korzelik – Specjalizacja Urologia,  przyjmować będzie w VITA CENTRUM przy ul. Wieniawskiego 31 w Wałbrzychu (Podzamcze) od maja 2021 r. Rejestracja telefoniczna: tel. 74 300 01 03
go to top