Strona główna » Implantologia i chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna to w Gabinecie Vita Centrum kompleksowy zakres usług, który jest skierowany do Pacjentów ceniących sobie komfort leczenia. Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi w znieczuleniu miejscowym, a gdy istnieje taka konieczność, stosujemy także znieczulenie ogólne. Pacjentom oferujemy ekstrakcję zębów, podcięcie wędzidełek, podniesienie dna zatok szczękowych czy zabiegi płatowe. W skład oferowanych usług wchodzą także te z zakresu implantologii, czyli odbudowa utraconych zębów. Kompleksowe podejście do każdego Pacjenta i problemu, z jakim się zgłasza sprawia, że z naszych usług korzystają ci, którzy cenią sobie komfort i wysoką jakość zabiegu.

Na czym polegają zabiegi implantologii?

Implanty zębowe mają za zadanie zastąpienie utraconych zębów. Pozwalają odbudować zarówno pojedyncze ubytki, jak i większe braki w uzębieniu. Tytan, z którego powstają implanty to metal wyróżniający się wysoką biozgodnością, dzięki czemu możemy praktycznie natychmiast odbudować ubytek, bez potrzeby długiego czekania na wygojenie. Doskonale wiemy, jak ważny dla każdego Pacjenta jest uzyskany efekt końcowy, dlatego też do powierzonych zadań podchodzimy profesjonalnie i kompleksowo. Poza implantami oferujemy także regenerację kości czy wykonanie protezy zębowej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Gabinetu Vita Centrum, w którym oferujemy kompleksową pomoc z zakresu chirurgii stomatologicznej. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego Pacjenta i pomoc w rozwiązaniu jego problemów.

Rejestracja telefoniczna: tel. 698 175 787

go to top