Strona główna » Nasi Lekarze

Nasi lekarze

Nasi Lekarze logo

Lek. Małgorzata Rosołowska

stomatolog

Nasi Lekarze logo

mgr Paweł Mularczyk

psycholog, psychoedukator

Absolwent jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW we Wrocławiu. Podejmuje diagnozę psychologiczną, doradztwo oraz psychoedukację, prowadzi indywidualne dialogi motywujące. Pomaga w zakresie długotrwałego stresu, wypalenia zawodowego, stanów lekowych i depresyjnych. W Powiatowym Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze, otacza opieką i świadczy usługi m.in. diagnozy psychologicznej, wsparcia psychologicznego pacjentów i rodzin, oraz terapii neuropsychologicznej osób z zaburzeniami poznawczymi, wynikających między innymi z przebytego udaru oraz postępującej demencji. Swoją wiedzę psychologiczną, umiejętności oraz doświadczenie, wykorzystuje również podczas szkolenia przyszłych terapeutów zajęciowych. Ciągle poszerza swoje kompetencje poprzez literaturę przedmiotu, uczestnictwo w kursach i szkoleniach rekomendowanych uczelni. Jest osobą otwartą na niesienie pomocy innym – potrafiącą słuchać, nie tylko słyszeć. Na człowieka spogląda w ujęciu holistycznym.

Nasi Lekarze logo

Lek. Joanna Stefaniak

stomatolog

Ewa Rusiecka

Lek. Ewa Rusiecka

stomatolog

Nasi Lekarze logo

mgr Damian Sipiorski

TECHNIK MASAŻYSTA

Z wykształcenia pedagog oraz technik masażysta, który łączy terapie umysłu i ciała, w celu całościowej terapii holistycznej. Praca nad ludzkim ciałem jest jego pasją oraz zamiłowaniem, dzięki czemu terapia ma wszechstronny wymiar jakościowy i daje oczekiwane efekty. Całościowe spojrzenie na ludzki organizm pozwala mu prowadzić zajęcia korekcyjno – ruchowe oraz pracować na co dzień jako terapeuta z osobami z niepełnosprawnością umysłową. Wyznaje zasadę:  Masaż i rehabilitacja to powołanie nie zawód.

Nasi Lekarze logo

Lek. Ludmiła Karwas - Nowocień

SPECJALISTA OTORYNOLARYNGOLOG

Specjalista otorynolaryngolog, ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi na Wydziale Wojskowo – Lekarskim. Pracowała na Oddziałach Otolaryngologii w Jeleniej Górze, w V Wojskowym Szpitalu w  Bydgoszczy, w Klinice Otolaryngologii Dziecięcej w Poznaniu oraz Bydgoszczy. Brała udział w wielu szkoleniach oraz licznych kongresach dotyczących leczenia schorzeń uszu, nosa, gardła, krtani. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu:
 • ostrych i przewlekłych zapaleń zatok przynosowych
 • przewlekłych zapaleń błony śluzowej nosa i gardła
 • ostrych i przewlekłych zapaleń krtani i tchawicy
 • chorób ucha zewnętrznego, środkowego i wewnętrznego
 • chorób uszu, nosa, gardła
 • zaburzeń słuchu
 • zaburzeń równowagi (zawrotów głowy)
 • chorób migdałków
 • chorób strun głosowych
 • chorób gruczołów ślinowych i języka
 • go to top