Strona główna » Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to w gabinecie Vita Centrum zabiegi, które cieszą się zdecydowanie największą popularnością wśród Pacjentów. Ten dział medycyny pozwala poprawić wiele niedoskonałości w wyglądzie, działa zapobiegawczo, a także jest nastawiony na działania profilaktyczne starzenia się skóry. Dzięki doświadczonym specjalistom z tego zakresu, a także nowoczesnym urządzeniom w naszym gabinecie wykonujemy także zabiegi rekonstrukcji skóry, które pozwalają przywrócić jej blask i jędrność. Z oferty medycyny estetycznej chętnie korzystają także ci Pacjenci, którzy nie są zadowoleni ze swojego wyglądu (np. na skutek przebytej choroby).

Z jakich zabiegów medycyny estetycznej warto skorzystać?

Medycyna estetyczna daje Pacjentom nieograniczone możliwości jeśli chodzi o poprawę wyglądu:

  • Najchętniej wybieranym zabiegiem jest usuwanie zmarszczek każdego rodzaju – czyli tzw. kurzych łapek, poprzecznych zmarszczek czoła.
  • Osoby, u których zauważa się nadmierną utratę owłosienia i zakola wybierają natomiast zagęszczanie włosów czy zabiegi mezoterapii igłowej zagęszczającej strukturę skóry.
  • Korekcja powiek wraz z takimi zabiegami, jak usunięcie gradówki i kępek żółtych czy plastyka dolnych i górnych powiek to natomiast popularne czynności wśród osób, które chcą poprawić nie tylko swój wygląd, ale także komfort widzenia.
  • Wypełnianie ust z kolei cieszy się uznaniem wśród Pacjentów poszukujących skutecznego sposobu na nawilżenie konturu ust, niwelowanie doliny łez, bruzd nosowo-wargowych.

Serdecznie zapraszamy na zabiegi medycyny estetycznej w Vita Centrum. Oferujemy wiele technik leczenia, które pozwalają poprawić wygląd, odmłodzić ciało, zredukować zmarszczki, a także dyskretnie podkreślić naturalne piękno i nadać skórze utracony blask. Każdy z zabiegów jest wykonywany przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu medycyny estetycznej.

Nasi Lekarze przyjmują w VITA CENTRUM przy ul. Wieniawskiego 31 w Wałbrzychu (Podzamcze):

lek. stom. Ewa Rusiecka przyjmuje w środy od godziny 16.00

lek. Ludmiła Karwas – Nowocień  przyjmuje w piątki od godziny 17.00

lek. Rafał Jeziorny przyjmuje  w poniedziałki w godzinach porannych

Rejestracja telefoniczna: tel. 74 300 01 03

go to top