Strona główna » Protetyka

Protetyka

Protetyka to w Gabinecie Vita Centrum jedna z najczęściej wybieranych usług, ponieważ daje naszym Pacjentom uśmiech. Oferujemy kompleksowe uzupełnianie zarówno pojedynczych, jak i mnogich ubytków w uzębieniu. Jako zespół profesjonalistów, posiadamy własną pracownię Protetyki, dzięki czemu możemy zapewnić krótki czas oczekiwania na realizację protezy. Dbamy o uśmiech każdego Pacjenta, dlatego w skład naszej oferty wchodzi wiele specjalistycznych zabiegów, takich jak:

Tak rozbudowana oferta powoduje, że możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pacjentów.

Kompleksowa pomoc protetyka w uzupełnieniu braków uzębienia

Protetyk to osoba, do której powinni udać się nie tylko seniorzy, u których braki w uzębieniu stanowią naturalną kolej rzeczy, ale również osoby młode, które utraciły swoje uzębienie. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, że utrata nawet pojedynczego zęba może mieć negatywny skutek i wpływ na zdrowie. Dlatego też do każdego Pacjenta i problemu podchodzą indywidualnie i z należytą starannością. Każdy protetyk w Vita Centrum to stomatolog, którego specjalizacją jest diagnostyka oraz leczenie chorób narządu żucia, wad zgryzu i bezzębia. Specjaliści podejmują się więc zabiegów uzupełnienia brakujących zębów i odbudowy straconych tkanek uzębienia. Profesjonaliści z tej dziedziny posiadają także obszerną wiedzę na temat chirurgii szczękowej, onkologii, radiologii, laryngologii i dermatologii.

Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty pracowni protetycznej. Doświadczeni protetycy gwarantują fachową pomoc w rozwiązaniu problemów z narządem żucia.

Rejestracja telefoniczna: tel. 698 175 787

go to top