Strona główna » Stomatologia zachowawcza

Leczenie próchnicy

W Vita Centrum oferujemy również profesjonalne leczenie próchnicy w ramach stomatologii zachowawczej. Doświadczony personel zajmuje się nie tylko redukcją kamienia nazębnego, ale także każdą z dolegliwości, jaką to zjawisko powoduje. Dbamy o to, aby zabiegi były bezbolesne dla Pacjentów i komfortowe. Dlatego też stosujemy certyfikowane, bezpieczne materiały do leczenia. Nasza praca opiera się na mało inwazyjnych technikach, które pozwalają oszczędzić tkankę zęba. Równie ważne, co uzyskane efekty, są dla nas zdrowie i bezpieczeństwo Pacjenta. Przed rozpoczęciem zabiegu bierzemy więc pod uwagę indywidualne predyspozycje zgryzu i analizujemy problem, z jakim zgłasza się dana osoba. Dzięki temu terapia w Vita Centrum to trwałość i stabilność na długi czas.

Na czym polega stomatologia zachowawcza?

Stomatolog w ramach leczenia zachowawczego oferuje zabiegi dotyczące profilaktyki próchnicy zębów oraz leczenia ubytków. Głównym celem specjalisty jest więc utrzymanie w jak najlepszym stanie uzębienia Pacjenta, zachowanie żywotności zębów oraz ich estetycznego wyglądu. Trzeba jednak pamiętać o regularnych wizytach u stomatologa i poddawanie się zalecanym zabiegom. Tylko wtedy można efektywnie wzmocnić zęby i zapobiec powstawaniu próchnicy, która może być późniejszą przyczyną chorób przyzębia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej w Vita Centrum. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w redukcji próchnicy i leczeniu ubytków zębów.

Rejestracja telefoniczna: tel. 698 175 787

go to top