Strona główna » Nasi Lekarze

Nasi lekarze

Kamila Mędrykiewicz

Kamila Mędrykiewicz

certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień

Pedagog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji. Absolwentka pedagogiki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, superwizor psychoterapii uzależnień PARPA i KBPN. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Humanistycznej przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Trener II stopnia PTP. Swoją pracę systematycznie poddaje superwizji. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i członkami ich rodzin, z uwzględnieniem DDA (dorosłych dzieci alkoholików). Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową osób dorosłych. Korzysta z różnych szkół terapeutycznych, elastycznie łącząc ich elementy. Najbardziej ceni podejście humanistyczno-egzystencjalne. Pomaga m.in. w problemach emocjonalnych i kryzysach wynikających z doświadczenia uzależnienia i nadużywania substancji, pracuje także z osobami doświadczającymi trudności w kontekście obciążających wydarzeń z przeszłości, przeżywającymi konsekwencje negatywnej samooceny, chcącymi poprawić swoje relacje z innymi, doświadczającymi kryzysu, poszukującymi sensu, pragnącymi uporządkować swoje życie oraz cierpiącymi z powodu długotrwałego smutku, lęku lub złości. Zajmuje się także prowadzeniem warsztatów i szkoleń z zakresu profilaktyki uzależnień, interwencji kryzysowej, umiejętności psychologicznych, rozwoju osobistego oraz grup i treningów interpersonalnych.
Nasi Lekarze logo

Lek. Małgorzata Rosołowska

stomatolog

Nasi Lekarze logo

Lek. Joanna Stefaniak

stomatolog

Ewa Rusiecka

Lek. Ewa Rusiecka

stomatolog

Nasi Lekarze logo

Lek. Tomasz Kaptur

stomatolog

Nasi Lekarze logo

Mgr Damian Sipiorski

TECHNIK MASAŻYSTA

Z wykształcenia pedagog oraz technik masażysta, który łączy terapie umysłu i ciała, w celu całościowej terapii holistycznej. Praca nad ludzkim ciałem jest jego pasją oraz zamiłowaniem, dzięki czemu terapia ma wszechstronny wymiar jakościowy i daje oczekiwane efekty. Całościowe spojrzenie na ludzki organizm pozwala mu prowadzić zajęcia korekcyjno – ruchowe oraz pracować na co dzień jako terapeuta z osobami z niepełnosprawnością umysłową. Wyznaje zasadę:  Masaż i rehabilitacja to powołanie nie zawód.

Nasi Lekarze logo

Mgr Zuzanna Kipińska

PSYCHOLOG

Magister psychologii z 38 letnim stażem zawodowym w pracy z dziećmi i rodzicami.  Specjalizuje się w diagnozie psychologicznej trudności rozwojowych, intelektualnych, emocjonalnych, wychowawczych, relacji rodzinnych itp. dzieci, młodzieży – od niemowlęctwa po dorosłość. Prowadzi poradnictwo dla dzieci, rodziców i nauczycieli, opracowuje programy terapeutycznych dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi (zaburzenia ze spektrum autyzmu, upośledzenie umysłowe, dziecięce porażenie mózgowe). Prowadzi zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży z zakresu samopoznania, umiejętności rozwiązywania konfliktów, zachowań asertywnych, komunikatywności itd. Wspiera psychologicznie rodziny (także rodzin z dzieckiem niepełnosprawnym). Prowadzi terapie grupowe i indywidualne dzieci niepełnosprawnych ruchowo i umysłowo, w tym z Zespołem Downa.
Ukończyła szereg kursów zawodowych wzmacniających kompetencje zawodowe m. in. w obszarze pracy z dzieckiem, w tym z dzieckiem głuchym, z poważnymi zaburzeniami rozwoju, dzieckiem autystycznym, z ADHD, w diagnozowaniu i terapii Autyzmu, Zespołu Aspergera, ADHD, FAS  itp.
Nasi Lekarze logo

Lek. Ludmiła Karwas - Nowocień

SPECJALISTA OTORYNOLARYNGOLOG

Specjalista otorynolaryngolog, ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi na Wydziale Wojskowo – Lekarskim. Pracowała na Oddziałach Otolaryngologii w Jeleniej Górze, w V Wojskowym Szpitalu w  Bydgoszczy, w Klinice Otolaryngologii Dziecięcej w Poznaniu oraz Bydgoszczy. Brała udział w wielu szkoleniach oraz licznych kongresach dotyczących leczenia schorzeń uszu, nosa, gardła, krtani. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu:
 • ostrych i przewlekłych zapaleń zatok przynosowych
 • przewlekłych zapaleń błony śluzowej nosa i gardła
 • ostrych i przewlekłych zapaleń krtani i tchawicy
 • chorób ucha zewnętrznego, środkowego i wewnętrznego
 • chorób uszu, nosa, gardła
 • zaburzeń słuchu
 • zaburzeń równowagi (zawrotów głowy)
 • chorób migdałków
 • chorób strun głosowych
 • chorób gruczołów ślinowych i języka
 • go to top