Strona główna » Badania USG

Badanie USG

W Vita Centrum oferujemy kompleksowe badania diagnostyczne, jakimi jest na przykład USG. Dzięki temu Pacjenci mogą wcześnie wykryć wiele niebezpiecznych schorzeń w organizmie. Ultrasonografia zaliczana jest do badań obrazowych, które wymagają nie tylko doświadczonego lekarza interpretującego wyniki, ale także specjalistycznego sprzętu. W Vita Centrum dysponujemy zarówno wykwalifikowanym zespołem specjalistów, jak i zaawansowanymi technicznie urządzeniami. W efekcie możemy zapewnić, że podczas USG lekarz oceni wielkość i kształt narządów wewnętrznych oraz postawi trafną diagnozę. Badanie USG jest nieocenioną pomocą w podjęciu decyzji o dalszej terapii.

Na czym polega badanie USG?

Badanie ultrasonograficzne to działanie fal akustycznych posiadających wysoką częstotliwość. Warto pamiętać, że USG nie ma negatywnego wpływu na ludzki organizm. W gabinecie Vita Centrum wykonujemy:

  • podstawowe badania USG jamy brzusznej,
  • badania tarczycy,
  • badania piersi,
  • diagnostykę serca,
  • badania stawu kolanowego.

Obraz ultrasonograficzny to także nieodłączny element urologii. Właśnie dlatego przed wdrożeniem leczenia każdego Pacjenta kierujemy na konsultację ze specjalistą. Dzięki temu możemy dopasować program terapii do potrzeb i możliwości indywidualnej osoby.

Serdecznie zapraszamy na badanie USG w gabinecie Vita Centrum. Oferujemy profesjonalny sprzęt diagnostyczny oraz doświadczony personel, który postawi trafną diagnozę i zaplanuje odpowiednie leczenie.

go to top