Strona główna » Onkologia

Onkologia

Do skorzystania z konsultacji onkologicznych zapraszamy  pacjentów podejrzewających u siebie chorobę nowotworową lub osoby ze zdiagnozowaną chorobą i w trakcie leczenia onkologicznego. Lekarz Onkolog zajmuje się zapobieganiem i rozpoznawaniem stanów przednowotworowych, chorób nowotworowych oraz leczeniem i opieką nad pacjentami chorującymi na choroby nowotworowe. Wsparcie doświadczonego lekarza jest w przypadku choroby nowotworowej szczególnie ważne, a jej szybkie zdiagnozowanie ma często wpływ na szybkość i skuteczność leczenia.

Na wizytę u Onkologa proszę zabrać ze sobą dokumentację medyczną związaną z przebytą diagnostyką i leczeniem tj. wyniki badań diagnostycznych, wyniki badań histopatologicznych, wypisy ze szpitala itp. Lekarz będzie zadawał Państwu pytania dot. objawów, okresu od kiedy występują i w jakich sytuacjach oraz o choroby współistniejące. Ważne jest również to, czy w rodzinie Pacjenta występowały choroby nowotworowe.

lek. Diana Łożyńska – Podhrebelna specjalizuje się w Radioterapii Onkologicznej, przyjmować będzie w VITA CENTRUM przy ul. Wieniawskiego 31 w Wałbrzychu (Podzamcze) od maja 2021 r.  

Rejestracja telefoniczna: tel. 74 300 01 03
go to top