Strona główna » Psychologia

Psychiatra

Psychiatra w Vita Centrum to wykwalifikowany specjalista, który pomaga rozwiązywać problemy związane ze zdrowiem psychicznym Pacjentów. Z jego usług korzystają więc osoby przechodzące ciężki czas, cierpiące z powodu depresji, czy zespołu stresu pourazowego. W naszym gabinecie zatrudniamy najlepszych psychologów po ukończonych, prestiżowych studiach.

Dlatego też każdy z lekarzy doskonale wie, że Pacjenci wymagają indywidualnego podejścia oraz zachowania tajemnicy lekarskiej powierzanych problemów. Psychiatrzy przestrzegają Kodeksu Etyki Lekarskiej i korzystają z ustalonych kryteriów diagnostycznych. Dzięki temu bardzo często są to jedyne osoby, które mogą wysłuchać Pacjenta i znaleźć najlepsze rozwiązanie problemu.

Kiedy udać się na wizytę do psychiatry?

Podjęcie decyzji o skorzystaniu z usług psychiatry nie jest łatwe. Często jednak taka sugestia pada już w gabinecie lekarza rodzinnego lub psychologa. Ze wsparcia psychiatry powinni skorzystać przede wszystkim Pacjenci, którzy zaobserwowali u siebie nagłe wahania nastroju, zmiany w relacjach z najbliższymi, trudności z zaakceptowaniem nowych sytuacji czy towarzyszące lęki i niepokoje. Nasi psychiatrzy dobierają terapię indywidualnie w zależności od potrzeb, możliwości i problemów Pacjenta. Do najczęstszych chorób, z jakimi zgłaszają się osoby do gabinetu psychiatry w Vita Centrum, możemy zaliczyć m.in.:

  • depresje,
  • nerwice,
  • uzależnienia,
  • zaburzenia psychiczne oraz osobowości,
  • schizofrenie,
  • zaburzenia odżywiania,
  • myśli i skłonności samobójcze.

W każdym z wymienionych przypadków zachęcamy do skorzystania z porady u psychiatry w Vita Centrum. Gwarantujemy kompleksową pomoc i indywidualne dostosowanie planu leczenia do danego Pacjenta.

mgr Krzysztof Adamkiewicz – Psycholog, przyjmuje w VITA CENTRUM przy ul. Wieniawskiego 31 w Wałbrzychu (Podzamcze) we wtorki od godz. 13.30

mgr Zuzanna Kipińska – Psycholog dziecięcy, przyjmuje w VITA CENTRUM przy ul. Wieniawskiego 31 w Wałbrzychu (Podzamcze) w piątki od godz. 15.00

Rejestracja telefoniczna: tel. 74 300 01 03
go to top