Strona główna » Psychoterapia

Psychoterapia

Psychoterapia w Vita Centrum to pomoc dla Pacjentów z problemami emocjonalnymi i w kryzysowych sytuacjach, które wynikają z uzależnienia lub nadużycia substancji psychoaktywnych. Nasi specjaliści pracują również z osobami, które doświadczyły różnych trudności dotyczących nieprzyjemnych sytuacji z przeszłości, przeżywają skutki negatywnej samooceny, chcą zmienić swoje relacje z innymi czy poszukują sensu życia. Doświadczony psychoterapeuta pracujący w gabinecie Vita Centrum posiada odpowiednie kwalifikacje i wiedzę. W efekcie oferuje pomoc w takich sytuacjach jak:

  • uczucie przytłoczenia bezsilnością i smutkiem,
  • brak poprawy samopoczucia psychicznego,
  • trudności ze skupieniem uwagi na zadaniach w pracy,
  • nadmierne martwienie się.

Czym zajmuje się psycholog dziecięcy?

W Vita Centrum oferujemy także pomoc specjalisty, jakim jest psycholog dziecięcy. Pokój dziecięcy jest przystosowany dla najmłodszych i wygląda jak miejsce zabaw, a nie gabinet diagnostyczny. Dziecko może zając się zabawą, a rodzice opisać w tym czasie swoje spostrzeżenia. Przed postawieniem ostatecznej diagnozy oraz ustalenia źródła problemu często dochodzi do kilku spotkań. Dalsza terapia jest uzależniona od danego dziecka –regularne spotkania i ćwiczenia z najmłodszym lub długa rozmowa i podanie planu działania.

Zapraszamy do konsultacji z psychoterapeutą w Vita Centrum. Zapewniamy kompleksowe, profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz wspólne wypracowanie najefektywniejszego rozwiązania problemów.

mgr Kamila Mędrykiewicz  – Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień, przyjmuje w VITA CENTRUM przy ul. Wieniawskiego 31 w Wałbrzychu (Podzamcze):
  • wtorki w godz. od 15.00 do 20.00
  • czwartki w godz. od 08.00 do 13.00
Rejestracja telefoniczna: tel. 74 300 01 03
go to top