Strona główna » Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna w Vita Centrum to seria rozbudowanych zabiegów dla każdego, kto ceni sobie piękny uśmiech. Aby to uzyskać, proponujemy m.in. terapię za pomocą koron zębowych, licówek oraz wybielania. Zależy nam na uzyskanych efektach, dlatego też leczenie estetyczne zawsze zaczynamy od najmniej inwazyjnych technik – usuwania kamienia nazębnego oraz osadów i przebarwień. W efekcie Pacjenci uzyskują naturalną barwę uzębienia. Licówki kompozytowe lub porcelanowe to natomiast kolejna ze stosowanych przez nas technik pozwalających poprawić wygląd uśmiechu, a także kształt i kolor zębów.

Doświadczeni specjaliści w Vita Centrum dodatkowo umożliwiają uzyskanie doskonałego i szybkiego rezultatu leczenia. W naszym Gabinecie posiadamy także ofertę dostosowaną dla osób, których zęby są bardzo zniszczone i poddane były leczeniu endodontycznemu. W takim przypadku oferujemy zakładanie korony protetycznej, która zapewni wysoki efekt estetyczny. Proponujemy także wybielanie zębów od 5 do 14 odcieni bielszych.

Dlaczego stomatologia estetyczna to dobry wybór?

Piękne i zdrowe zęby to wizytówka każdego, dlatego też warto pamiętać o higienie jamy ustnej. Niestety, nie każdy może pochwalić się nieskazitelnym uśmiechem. W takich sytuacjach niezwykle pomocne okazują się zabiegi stomatologii estetycznej, które pomagają każdemu Pacjentowi. Z naszej oferty Vita Centrum może skorzystać praktycznie każdy. Przed zakwalifikowaniem do zabiegu, lekarze przeprowadzają dokładny wywiad medyczny, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Każdy zabieg dobierany jest indywidualnie do wymagań estetycznych, potrzeb terapeutycznych i stanu zdrowia Pacjenta. Zabiegi stomatologii estetycznej stanowią również podstawę do późniejszych zabiegów higienicznych. Tak kompleksowe wsparcie sprawia więc, że gabinet Vita Centrum to propozycja zarówno dla osób, które chcą wyleczyć wady uzębienia, jak i zapobiec niebezpiecznym schorzeniom.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabiegów stomatologii estetycznej w Vita Centrum. Gwarantujemy kompleksowe i indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

Stomatologia, dentysta Wałbrzych.

Rejestracja telefoniczna: tel. 698 175 787

go to top