Strona główna » Ortopedia

Ortopeda

Ortopeda w Vita Centrum to specjalista, który zajmuje się leczeniem układu kostno-stawowego. Dotyczy to zarówno skutków przebytych urazów, jak i powoli następujących zmian zwyrodnieniowych, dolegliwości bólowych kręgosłupa czy stawów i ścięgien. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że schorzenia te występują bardzo często u Pacjentów, dlatego też dostosowaliśmy ofertę zabiegów do ich potrzeb. Proponujemy m.in.:

  • USG narządu ruchu,
  • punkcję stawów oraz iniekcję dostawową,
  • zszycie ran, zmianę opatrunków,
  • terapię bólów kręgosłupa,
  • terapię zwyrodnienia stawów oraz urazów narządu ruchu.

Bez względu jednak na rodzaj schorzenia, zawsze przed rozpoczęciem terapii kierujemy Pacjentów na konsultację z ortopedą. W jej trakcie specjalista może poznać problem Pacjenta i dokładnie dostosować program leczenia do jego potrzeb oraz możliwości.

Kiedy udać się na wizytę u ortopedy?

Do naszego specjalisty z zakresu ortopedii zapraszamy wszystkich Pacjentów, którzy borykają się dolegliwościami bólowymi z zakresu narządu ruchu. Z konsultacji powinny skorzystać także osoby z urazami kości oraz stawów, wadami postawy, zmianami zwyrodnieniowymi, uszkodzeniami nerwów czy uwarunkowanymi genetycznie zmianami metabolicznymi. Wizyta u ortopedy w Vita Centrum to także doskonałe rozwiązanie dla Pacjentów odczuwających problemy z ruchomością w stawach oraz obrzękami i bólami stawowymi.

Zachęcamy do umówienia się na wizytę do ortopedy w Vita Centrum. Specjaliści oferują kompleksowe leczenie różnych dolegliwości oraz powrót do komfortowego funkcjonowania.

lek. Adam Krzywda specjalizuje się w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, przyjmuje w VITA CENTRUM przy ul. Wieniawskiego 31 w Wałbrzychu (Podzamcze) w poniedziałki od  godziny 15.00.

Rejestracja telefoniczna: tel. 74 300 01 03

go to top